HAKKIMIZDA

ROZETTE PATISSERIE

 

“Önce lezzet" diyenlerin tek adresi Rozette Patisserie başarının tesadüf olmadığını gösteren,sıcacık ama güçlü bir hikayenin kahramanı. 


1989 yılında İzmirlinin ilk günkü gibi bildiği ve sevdiği Bravo Pastanesi’nin kurucusu Anne Filiz Akın, 1997 yılında eşini kaybetmesi sonucu, hala başarıyla devam ettiren Nefise Sevgi Hanım’ a pastanenin devrini gerçekleştirdi. Çok geçmeden çalışma hayatına geri döndü ve uzun yıllar boyu ServSafe standartlarına sahip olarak Amerikan Hava Kuvvetleri’ne bağlı gıda işletmelerinin yöneticiliğini ve işletmeciliğini yaptı. Bu dönem boyunca sayısız ödüllere layık görülerek onurlandırıldı.


2009 yılında, yılların lezzetini ve deneyimini Rozette Patisserie ismiyle  ortaya koyup, donuk pasta piyasasında fark yarattı. Müşterilerin tanımıyla “butik donuk pastacı" ünvanını gururla taşımaktadır. 
2011 itibari ile Yalım Akın ve eşi Filiz Akın’ın da katılmasıyla güçlenen Rozette Patisserie, farklı nesil ve deneyimlerin buluştuğu bir başarı hikayesine dönüşmüştür. 

 

 

 

Ege Bölgesi’ndeki tek ve lider toptan pasta üreticisi olmanın gururunu taşıyan Rozette Patisserie ekibimiz:

 

* 1200 m2’ lik tesisimizde uluslararası yüksek standartlarda  üretim yapmakta, Türkiye’nin her noktasındaki bayi ve satış noktalarına -18 derece araçlarla güvenle ulaştırmaktadır. 

 

* Bağımsız veya zincir olan cafe, otel, restoran türü işletme ve kurumlara yüksek kaliteden taviz vermeden, butik pastacılık anlayışında çözüm ve hizmet sunar. 

* Ürünlerimizi “Önce lezzet" sloganı altında, doğal meyveler, en kaliteli Belçika çikolataları ve yüksek standartlı ithal ham maddelerden oluşturmaktadır. 

* Ar-Ge birimini hep canlı tutar. Yeni ürünlerle gündemi belirler. Ürün  lezzeti yanında,çeşitliliğimizden güç alır. 

* Talebiniz halinde firmanıza özel ürünler yapabilir ve size artı değer katacak danışmanlığıyla çözüm ortağı olmaya hep hazırdır. 

* Ürünlerimizi hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermeden üretir. 

 

İlk günden bugüne aynı ürünü yaratabiliyor olmanın özünde, bu oluşuma sadık oluşumuz yatmaktadır.

HAKKIMIZDA
Bize Ulaşın

Bizimle İletişime Geçin
ZORUNLU ALANLARI DOLDURUNUZ/SEÇİNİZ. FORMAT HATASI YAPMAYINIZ.
FORMUNUZ GÖNDERİLDİ